Praca

Restauracja Amber Room / KPRB

Kariera zawodowa w naszej firmie to szansa na zdobycie doświadczenia od najlepszych profesjonalistów w Polsce. Szeroki zakres naszej działalności, pozwala na rozwój zawodowy, a wyjątkowa atmosfera sprawia, że praca jest czystą przyjemnością!

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, zapraszamy do złożenia swojej aplikacji na poniższe stanowiska wysyłając swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@amberroom.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które chcesz złożyć swoją aplikacje.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonych przez Restauracje Amber Room – TWE Services Sp. z o.o. mająca siedzibę na ul. Aleje Ujazdowskie 13, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji w Restauracji Amber Room – TWE Services Sp. z o.o. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.”

  • Specjalista/ka ds. Sprzedaży
  • Recepcjonista/ka
  • Kucharz/Pomoc kuchenna
  • Cukiernik
  • Kelner/Pomoc kelnera

Rezerwacje grupowe

Michelin
Wine Spectator
Trip Advisor - Amber Room
Gault and Millau